توافقنامه کاربری

درباره ی وب سایت

  1. به "سبدبان" خوش آمدید. این وب سایت این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به بررسی سهام و یا ارز دیجیتال پرداخته ، سبدهای متنوع دارایی ایجاد نموده و با استفاده از توابع ریاضی پیشرفته مناسبترین ترکیب چیدمان سبد را بدست آورده و پرتفوی خود را مدیریت و بروزآوری نمایید. "سبدبان" این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای آن فراهم می‌کند.

  2. این وب سایت توسط شرکت "آبان نرم‌افزار پارس" ثبت شده به شماره 137121 مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح "ما" استفاده شده منظور این شرکت است. دسترسی و استفاده از وب سایت و هر نوع خدمات خریداری شده به وسیله این شرکت فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت مطالعه نمایید. استفاده از این وب سایت و یا خرید خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وب سایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت و هرگونه خدمات آن را متوقف کنید.

  3. سبدبان این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روز رسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را به روز رسانی می‌کند، از تلاش های معقولی برای ‌اطلاع رسانی به شما در مورد به روز رسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وب سایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هرگونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود. لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وب سایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق قسمت تماس با ما / ایمیل با ما در میان بگذارید.

 1. پذیرش شرایط

کلیه اصول و رویه های وب سایت سبدبان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد، ممکن است در آینده این قوانین به روز رسانی شده و یا تغییر کنند و در همین صفحه منتشر شوند. شما با ادامه استفاده از وب سایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید.

 1. ثبت نام جهت استفاده از وب سایت

 1. عضویت در "سبدبان" رایگان است. نخستین گام برای دسترسی به وب سایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

 2. شما متعهد می شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است و درصورت تغییر سریعا آن را اصلاح می کنید.

 3. زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وب سایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.

 4. شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وب سایت و پذیرش ضوابط نیستید:

 • زمانی که شما هنوز به سن قانونی 18 سال نرسیدید و درصورتی که از این سن جوان‌تر هستید باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی به خرید خدمات و پرداخت اقدام کنید.

 • شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر ازجمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وب سایت در آن استفاده می کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.

 1. اطلاعات شخصی شما در وب سایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت مربوطه را مطالعه نمایید.

 1. تعهدات کاربران

 1. شما به عنوان عضو وب سایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 • استفاده از وب سایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وب سایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.

 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخص دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

 • هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می‌پذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هرگونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده اید مطلع سازید.

 • دسترسی و استفاده از این وب سایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم میکند. مسئولیت تصمیماتی که بر اساس خدمات این وب سایت به شما پیشنهاد می‌شود صرفا به عهده شما می‌باشد و مسسولیتی متوجه ما نخواهد بود. زیرا شما بر اساس بازه و اطلاعات درخواستی خود از خدمات سایت استفاده می‌نمایید و تعیین آن و نتایج پیشنهادی نیز بر همین اساس می‌باشد.

 • شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست‌ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خریداری شده شما هم بشود. درصورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وب سایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.

 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محتوا و خدمات وب سایت نمی‌نمایید.

 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه به روز رسانی اطلاعات خود در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

 1. استفاده از وب سایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

 • برای اهداف غیر قانونی

 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

 • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وب سایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

 • برای تبعیض، سوء استفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

 • برای آپلود یا انتقال ویروس ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وب سایت های دیگر و یا اینترنت تاثیر می گذارد.

 • برای جمع آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

 • برای دخالت در سرویس های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

 1. خرید خدمات و ضوابط بازگشت

 1. برای استفاده از خدمات وب سایت باید هزینه تعیین شده در وب سایت برای خدمات موردنظر را بپردازید.

 2. پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وب سایت صورت پذیرد. شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وب سایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.

 3. پس از پرداخت، خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

 4. این شرکت ممکن است بنا به صلاحدید خود و یا در برخی موارد بازپرداختی را برای بازگرداندن خدمات در بازه زمانی‌ای بیشتر از موارد ذکر شده فراهم کند. شما می‌پذیرید که مسئولیت هزینه‌های مربوط به هرگونه بازپرداخت بنا به شرایط به عهده شما خواهد بود.

 5. جهت اطلاع از چگونگی خرید خدمات و ضوابط بازگشت اینجا کلیک کنید.

 1. ضمانتنامه

 1. خدمات این شرکت با تضمین‌هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده این کشور است، ارائه می‌شود. شما حق دارید که بنا به شرایطی که در قوانین و مقررات بازگشت خدمات وجود دارد بازپرداختی داشته باشید.

 1. کپی رایت و مالکیت معنوی

 1. وب سایت، خدمات و تمامی خدمات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وب سایت (از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و ... ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

 2. این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وب سایت را حفظ می‌کند:

 • نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت

 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...

 1. شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم. این ممنوعیت به مواد موجود در وب سایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

 1. حریم خصوصی

این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.

 1. سلب مسئولیت عمومی

 1. این شرکت هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر خدمات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی‌کند.

 1. هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

 2. با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است:

 • تمام شرایط، تضمین‌ها، ضمانتنامه‌ها، نمایندگی‌ها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشده‌اند، حذف می‌شوند.

 • این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:

 • از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که در ارتباط با خدمات وب سایت یا این ضوابط و شرایط است.

 • درصورت رخ دادن پیشامدهای غیر منتظره و غیر ارادی مانند قطعی اینترنت، بلایای طبیعی و ... ممکن است دسترسی به سایت مقدور نباشد، با پذیرش این توافقنامه کاربر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و سبدبان پرداخت زیان و خسارت احتمالی وارده را از خود سلب می نماید.

 1. ریسک‌ها و خطرات استفاده از وب سایت، خدمات و هر یک از محصولات این شرکت به عهده خود شخص است. همه چیز در وب سایت، خدمات و محصولات این شرکت، بر اساس "همانطور که هست" و "به صورت موجود" ارائه می‌شود.

 2. قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وب سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

 3. امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وب سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

این شرکت این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.

 1. این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وب سایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.

 2. این شرکت تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وب سایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.

 3. ممکن است اطلاعاتی در وب سایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست.

این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

 1. محدودیت مسئولیت

 1. مسئولیت کل این شرکت ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است.

 2. این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وب سایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آن‌ها ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد.

 3. لینک‌های ثالث موجود در این وب سایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

 1. خاتمه قرارداد

  1. این شرکت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

 • شما هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.

 • زمانی که این شرکت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.

 • ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد.

  1. مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در وب سایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وب سایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

  2. هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.

  3. بر اساس قوانین کاربر قبول می کند که کلیه اخطارها و تذکرات مندرج در سایت به رویت وی می‌رسد، پس از گذشت 24 ساعت از درج اخطار بر روی سایت و یا دریافت پیامک، اخطار ابلاغ شده تلقی می‌گردد. درصورتی که کاربر پس از گذشت این مدت از ادامه ارتباط با ما منصرف شود، سبدبان مجاز است که عضویت کاربر را لغو نماید.

 1. نظرات کاربران

 1. اگر در هر زمانی شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

 2. ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

 3. شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیل و یا نظری را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

 1. جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر این شرکت، کارکنان و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

 • تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزینه‌ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وب سایت پست می‌کنید.

 • هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وب سایت

 • نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

 1. حل و فصل اختلافات

 1. موارد الزامی

 • در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر می‌تواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید. (به جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد)

 1. توجه کنید که:

طرفی که ادعا می‌کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.

 1. طرف مقابل باید:

 • برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روش‌های دیگری که با آن‌ها موافقت می‌کنند، اقدام کنند.

 • اگر به هر دلیلی اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید درخواست کنند که یک داور مناسب (پشتیبانی وب سایت سبدبان) برای آن‌ها تعیین شود.

 1. محرمانگی

تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات می‌گیرند یا مرتبط به آن‌ها هستند، محرمانه می‌باشند و تا حدی که ممکن است این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد.

چنانچه برای حل و فصل اختلافات به وجود آمده پشتیبانی سبدبان وارد عمل شود، در این صورت هر یک از طرفین ملزم به پذیرش نتیجه ی داوری اعلام شده می‌باشند.

 1. صلاحیت محلی

خدمات این وب سایت قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با این وب سایت دادگاه‌های قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.

 1. قانون حاکم

شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

 1. هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.

 2. اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.