سبدبان راهکار جامع بهینه سازی سبد سهام و مدیریت پرتفوی شما بر پایه ریاضیات فوق پیشرفته است.
گردش کار سبدبان

درباره سبدبان

سبدبان ، سایت تخصصی جهت ارزیابی و مدیریت پرتفوی سهام و یا ارز دیجیتال است و این امکان را برای شما فراهم نموده که بتوانید بهترین ترکیب از سبد سرمایه‌گذاری را بسته به شرایط و میزان ریسک پذیری خود انتخاب و نگهداری کنید.

این سامانه بر اساس تئوری مدرن پرتفوی و تحلیل میانگین واریانس عمل می‌کند که ارتباطی با تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال ندارد. هدف آن نگهداری بهترین ترکیب از سبد دارایی است و نه سود حاصل از خرید و فروش آن. در واقع بهترین ترکیب از سهام را که همواره دارای ریسک کم و بازده مطلوب باشد پیشنهاد می‌دهد.

این ابزارها جهت ارزیابی و بررسی سهام و یا سبد سرمایه‌گذاری بر اساس نسبت‌های استاندارد جهانی سالهاست که وجود دارند و مرتباً بهبود می‌یابند و تنها ابزار استاندارد برای نمایش سود مبتنی بر ریسک دارایی‌های سرمایه‌ای و اوراق بهادار است.

ما همواره تلاش داریم با ارائه بستر امن و مطمئن ، مشاوران و سرمایه‌گذاران بتوانند علیرغم عدم آشنایی با مباحث پیچیده آمار و ریاضیات پیشرفته، ریسک سرمایه‌گذاری را به حداقل رسانده و سودی منطقی و پایدار را حتی در دوره‌های پرنوسان و دراز مدت برای خود و دیگر سهامدارن فراهم آورند.

خط مشی سازمانی

  • استراتژی ما در سایت سبدبان ، آماده‌سازی نرم‌افزار کارآمد و آسان ، افزایش آسودگی و اطمینان برای کاربران و در نهایت حمایت از داده‌ها در یک بستر امن ، تعیین گردیده است. ما معتقدیم که هر فردی می‌تواند از سایت سبدبان با توجه به نیاز خود سود ببرد. ما همواره آماده شنیدن پیشنهادات شما جهت بهینه سازی عملکرد سایت و اصلاح مستمر رویه های جاری هستیم.

حفظ حریم خصوصی

  • سبدبان حریم شخصی شما کاربران و بازدید کنندگان را محترم می‌دارد و خود را ملزم به حفاظت از داده‌های شخصی همه کاربران و بازدید کنندگان سایت می‌داند. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگام بازدید از سایت جمع‌آوری نمی‌کنیم، تنها زمانی که شما، خود آن اطلاعات را در فرم عضویت سایت و یا فرمهای دیگر در اختیار ما قرار دهید. شما می‌توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای حفظ ارتباط ما و شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در اختیار شخص ثالث قرار نمی‌گیرد، حتی از نظر فنی ذخیره‌سازی آنها با تمهیدات لازم صورت گرفته است.
  • این اطلاعات تنها ممکن است جهت جلوگیری از سوء استفاده از سیستم مورد استفاده قرار گیرد و تنها زمانی که مورد نیاز جدی باشد و تلاش برای انجام چنین مواردی (هرچند ناممکن) محرز شده باشد. تمامی اطلاعات تماس و حسابهای شمابطور کاملاً محرمانه تلقی شده و تنها تا زمانی که برای مبادلات مالی خود و سایت کاربرد دارند توسط شما در اختیار ما خواهد بود و هر زمان که لازم دانستید می‌توانید آنها را از سایت حذف نمایید و ما آن را به منزله عدم اجازه شما برای داشتن این داده‌ها خواهیم پذیرفت و شما همواره دسترسی کامل و مستقیم برای ثبت یا حذف داده‌های خود دارید.
* * *
  • سامانه سبدبان نگارش 2.8.9